FLIR

http://flir.eu/fire/firefightersimulator/

FLIR Sistemleri geniş bir uygulama çeşitliliği ile termal görüntüleme kameraları tasarım ve üretiminde dünya lideridir.

 

50 yıllık tecrübesi sayesinde termal görüntüleme kameraları binlerce müşteri tarafından şu anda  bakım, bina denetimleri, araştırma-geliştirme, güvenlik ve gözetim, denizcilik, otomotiv ve diğer gece görüş uygulamaları için dünya çapında kullanımda bulunmaktadır.

 

FLIR Sistemlerinin, ABD (Portland, Boston, Santa Barbara, ve Bozeman), İsveç (Stockholm), Estonya (Tallin) ve (Paris yakınlarında) Fransa'da bulunan sekiz üretim tesisi bulunmaktadır.

 

Avustralya, Belçika, Brezilya, Çin, Dubai, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İtalya, Japonya, Kore, Hollanda, Rusya, İspanya, İngiltere ve ABD'de ofisleri bulunmaktadır.

 

Şirketin mesleğine adanmış 2.700  kızılötesi uzmanları vardır ve yerel satış ve destek fonksiyonları sağlayan uluslararası bir distribütör ağı üzerinden uluslararası pazarlara hizmet vermektedir.

 

FLIR Sistemleri, termal görüntüleme kameraları, bileşenleri ve görüntüleme sensörleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış dünyanın en büyük ticari şirketidir. Wilsonville, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri merkezlidir ve 1978 yılında kurulmuştur. Şirket, ticari ve hükümet uygulamalarında geniş bir yelpazede termal kameralar ve bileşenleri konusunda ürün desteği sağlayabilmektedir. FLIR, 2014 yılı  itibariyle 1.5 milyar $ aşan yıllık gelirleri ile S & P 500 endeksinin bir bileşenidir.

Pdf İndirmek İçin Tıklayınız.