TEMSİLCİLİKLER

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan NAFFCO Dubai'de kurulmuş bir şirkettir. BAE'de dünyanın önde gelen üreticisi ve yaşam güvenliği çözümlerinin tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Önemli ve birden fazla güvenlik alanında hizmetlerine kolay erişim olanağı tanıyan NAFFCO, yüksek kaliteli yangın söndürme ekipmanları, yangın koruma sistemleri, adresli acil durum sistemleri, güvenlik sistemleri ile müşterilerine tek bir çatı altında her türlü çözüm olanağını sunabilmektedir.

Globe®, 125 yıl önce itfaiyeci kıyafetlerinin üretimine başladı. Bugün biz hala en iyi kalitede, en iyi kalıplarda ve uzun süre dayanıklı ürünlerimizi müşterilerimizi dinleyerek , yeni tasarımlar oluşturarak, ulusların en güvendiği üreticilerin teknik becerilerini uygulayarak müşterilerimize ulaştırmaktayız. Ailemizin dördüncü kuşağından firma sahipleri, çalışanlarımız ve bayilerimizin hepsi sizin seçtiğiniz tarzda, kumaşlarla ve seçenekler ile “Atletik İtfaiyeci Kıyafeti” üretme tutkusunu paylaştılar. Ve bugünün itfaiyecileri her ne zorluk ile karşılaşırsa karşılaşsın , Globe®’un onları korumaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

1953 yılında kurulmuştur. Amerikan NFPA standartlarında en gelişmiş yangın eldivenlerini üreten Shelby firması geliştirdiği teknolojiler sayesinde Amerikanın en çok tercih edilen yangın eldiveni olmuştur. İtfaiyeciler ile yaptıkları AR-GE sayesinde ; koruma , mukavemet , eldeki rahatlık ve tasarım açısından en gelişmiş teknolojileri sunar. 
1942 yılında kurulan şirket 70 seneyi aşkın bir süredir yüksek teknoloji yangından korunma kıyafetleri üretmektedir. Orman yangınlarına müdahele kıyafetleri ve anti-flash başlıklar konusunda sektörünün en uzman firmasıdır.
Amerikan pediatric derneği tarafindan da onaylı olan Black Diamond Şirketi geliştirdiği teknolojiler sayesinde konfor ve ekonomiyi bir arada talep eden itfaiyeciler tarafinda tercih edilmektedir.
1836 yılında uretilmeye başlanan Cairns itfaiyeci kaskları artık globe bünyesinde bir firma olarak yeniliklerine devam ediyor. En yüksek kalite itfaiyeci kasklarını üreten Cairns markası NFPA standartlarındadır.
Amerikan borsasına kote olan Geltech Solutions Şirketi geliştirdiği yangın söndürme ve korunma ürünleri , su tasarrufu saglayan granül teknolojileri , tozla sıkıntı yaşayan yüzeylerde kullanıldığı zaman tozun etkisini yitirmesini sağlayan teknolojileri ve dökülmüş benzin yağ gibi ürünlerin yüzeylerden temizlenmesine yardımcı olan ekolojik ürünleri ile Amerikanin saygın şirketlerindendir.
Ülkemizde uzun zamandır tüketici ile buluşan FireIce Amerikan Orman idaresi tarafindan toksik kimyasallar barındırmadığına dair onay almiş Türkiye'deki tek ekolojik ürün olma özelliğini taşımaktadır. Potazyum co-polymer halindeki tozlar Ülkemizde kurduğumuz tesiste su ile birleşip jel halini almaktadır. Söndürme ve soğutma kapasiteleri açısından rakiplerinden bir hayli üstün olan FireIce her türlü sisteme ve protatif yangın söndürücülere konulabilmektedir.
Su tasarrufu sağlamak ve bitkilerin gelişimi için gerekli olan nem ve mineralleri barındıran Soil2o gelişmiş teknolojisi ile su sıkıntısı çeken veya tasarruf sağlanması istenen ortamlarda çok etkili bir çözümdür. Su kaynaklarının giderek azaldığı günümüz dünyasında Soil2o az miktarda su ile uzun süreli verim almanızı sağlar.
Toz ile savaşta kullanılan soil20 Dust control ürünü kullanıldığı yüzeylerin içine nüfus eder ve tozların savrulmasını engeller. Erezyon problemlerine karşı da çözüm oluşturur.
Benzin, yağ ve benzeri ürünlerin döküldükleri yüzeylerden emilip kaldırılmasını sağlar. Bu işlemi yaparken herhangi bir kalıntı bırakmaz. Ekolojik bir üründür. Toxic değildir.

AkronBrass , 1918 yılında kurulan Akron Brass Şirketi yangın söndürme ekipmanları ve arama kurtarma ekipmanları konusunda dünyada lider firmadir. Elektirikli kontrol üniteleri , Aydınlatmalar , Nozzle ve Monitörler konusundaki sertifikaları ve dünyanın her yerine verdiği hizmet ile tanınan bir firmadır.

 

Müşteri ihtiyaçları ve talepleri üzerine kurulmuş olan AIRFIRE, İtalyan pazarında tüm yangın güvenliği ihtiyaçlarını sağlamak ve güvence altına almak adına, piyasada güçlü ve güvenilir bir aday olarak insan desteğini yıllın 365 günü boyunca hedef kitlelerine sunmaktadır. Dünya çapında 2012 yılından bu yana Airfire Worldwide markası altında, uluslararası pazardaki tüm gazlı yangın söndürme sistemlerini aynı felsefeyi benimsemiş halde uygulamaya devam etmektedir. 

Düşük ve yüksek basınçlı CO2 Yangın Söndürme Sistemlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış olan TOMCO2 Sistemleri, Dünyanın elektrik üretim endüstrisi, otomotiv endüstrisi, çelik sanayi veya tehlikeli operasyonların inertizasyonu için komple CO2 sistem hattı sunabilmektedir.

Fransa menşeili POK firması tarafından üretilen Avrupa normlarına uygun itfaiye ekipmanları TKW Armaturen GmbH firması çözüm ortaklığıyla Türkiye pazarına Set Yangın A.Ş tarafından sunulmuştur.

PROTECFIRE, firması Almanya'da VdS sertifikalı mutfak davlumbaz söndürme sistemleri üretmektedir. Buna ek olarak, rüzgar türbinleri, maden araçları, otobüs ve tehlikeli madde taşıyan karayolu araçları için ürettikleri özel yangın söndürme sistemleri de bulunmaktadır.

150 yıl içerisinde oluşmuş konsept, dizayn, imalat ve servis tecrübesi ile FIREBLAST GLOBAL, acil durum personelinin eğitimi için profesyonel ekipmanların imalatında öncüdür. İddiamız, müşterilerimizin projelerinin geliştirilmesinde, kapsamlı bir ürün yelpazesi ile ulusal veya uluslararası yangın simülasyon merkezlerinde gerekli ve anlamlı hizmet ve yeterlilik sunarak,desteklemektir. Gerçekçi bir eğitim deneyimi için üstün teknolojiler, üstün güvenlik çözümleri,en son yazılım gelişmelerini ve özlü analiz seçeneklerin ortaklığını sunuyor.

FLIR Sistemleri, termal görüntüleme kameraları, bileşenleri ve görüntüleme sensörleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış dünyanın en büyük ticari şirketidir. Wilsonville, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri merkezlidir ve 1978 yılında kurulmuştur.Şirketi, ticari ve hükümet uygulamalarında geniş bir yelpaze termal kameralar ve bileşenleri konusunda ürün desteği sağlayabilmektedir.

 

DanfossSemco, DanfossGroupfirmasının bünyesinde olan bir şirkettir, bir aile firması olan grubun dünya genelinde 24.000 çalışanı bulunmaktadır. DanfossSemcoana merkezi Odense, Danimarkadırve üç ana iş alanında hizmet vermektedir. DanfossSemcosu sisi yangın koruma, gazlı söndürme sistemleri, köpük sistemleri, sprinklersistemleri, yangın pompaları ve gazlı söndürme sistemlerinin kurulumu konusunda endüstrinin önde gelen yangın söndürme sistemi tedarikçilerinden biridir.

 

NOVEC-1230 gazı temiz gaz sınıfında bir üründür. Bu gaz aslında 3M™ NOVEC-1230 Yangından Korunma Sıvısı olarak üretilerek ticari pazara sürülmüştür. Yangın söndürme sistemlerinde kurulumu ve pazarlaması sadece 3M tarafından yapılmaktadır. Bu gelişme halon değiştirme teknolojisinde büyük bir atılımı temsil etmektedir; yüksek söndürme etkisi, mükemmel çevre, sağlık ve güvenlik özelliklerinin birleşimi sağlanmıştır. Temiz gazlı Yangın Söndürme sistemimiz münhasıran Novec™ 1230 Yangından Korunma sıvısı olarak kullanılmaktadır.